16 Nisan 2009 Perşembe

8 MADDEDE FUTBOLCU TAVLAMA
Geçtiğimiz sene Beşiktaş'a transferine ramak kala Youtube'da ki yakışıksız görüntüleri yüzünden,Beşiktaş'ın transferinden vazgeçtiği ve şu an Bundeliga takımlarından Karsruher'de oynayan sansasyonel Hırvat oyuncu Dino Dpric'in,en az kendisi kadar sansasyonel olan şarkıcı,manken ve kimi kaynaklara göre de eski bir Playboy modeli olduğu iddia edilen eşi Nives Celcius,gene sansasyonel bir olaya imza atmış.Az önce saydığım vasıfalarının yanına şimdi de köşe yazarlığını ekleyen Nives Celcius, Alman Bild gazetesine yazdığı köşe yazısında,evlilik çağına gelmiş genç kızlar için 8 maddelik bir "Futbolcu nasıl tavlanır" yazısı hazırlamış. 3. maddesi Neşeli Günler filminde Ayşen Gruda'nın Şener Şen'e uyguladığı "Annem göster ama elletme dedi" taktiğine dayanan yazının kalan diğer faydalı maddeleri aşşağıdakiler:

1- Sakın bir futbolcuyla olduktan sonra, diğerine gitmeyin. Eğer bir futbolcuyu evlenmeye ikna edemediyseniz, işiniz diğerinde çok zor. Futbolcular arasında büyük bir arkadaşlık bağı vardır.

2- Hiçbir randevuda para ödemeyin. Onlar çok para kazanır ve kadınlara para harcamaktan hoşlanırlar. Bunu göstermek isterler, gençlerdir. Bırakın parayı o ödesin.

3- Sakın kendinizi tamamen açmayın. Bir yanınız mutlaka gizemli kalsın. Sizi tam keşfettikten sonra, bırakır başkasına gider.

4- Hiçbir zaman onu bunaltmayın. "Neredeydin, saat kaç, kimleydin, niye geç kaldın" bu soruları asla sormayın. Onlar gençtir ve biraz da yaşamaya ihtiyaçları var.

5- Zor maçlardan önce onu yormayın. İyi davranın sevecenlik gösterin. Futboldan anlamaya çalışın. Kaybettiği bir maç sonrasında onu en iyi teksin edecek şey, güzel bir sekstir.

6- Seks hayatınız muhteşem olmalı. Seks sporcular için gereklidir. Sakın sizden sıkılmasın.

7- Hemen evlilik ve çocuk konularına girmeyin. Onu bunaltırsınız. Futbolcular, evlendiğinde sanki kadınlara bir iyilik yaptıklarını veya başına talih kuşu kondurduklarını düşünüyor. Bu çok doğru ama dışarı vurmamaya çalışın. İstekli görünmeyin.

8- Onu hep düşündüğünüz gösterin ama aptallık yapıp alçak gönüllü olmayın. Verdiği pahalı hediyeleri sakın geri çevirmeyin. Ancak siz de ona küçük ucuz şeyler alabilirsiniz.Artık Nives hanım kızımızın yazdığı maddeler ne kadar doğrudur,ne kadar yanlıştır bilemem ama bu maddelerin doğruluğunu bu işin Türkiye'de ki duayeni olan Esra Balammir'e sormak lazım.Hatırlarsınız bir ara içinde Yusuf Şimşek,Ali Güneş ve Serhat Akın'ın bulunduğu bir aşk dörtgeni ile bizim kulübe musallat olmuştu kendileri...

Hiç yorum yok: