9 Şubat 2009 Pazartesi

İSLAMİ USÜLLERE GÖRE SEVİŞMEArkadaş arkadaşın blog tedarikçisidir,konu pezevengidir.Sağolsun Erzincan prensi,genç kızların sevgilisi ve Brad Pitt'in bile yanında halt yiyeceği kadim değerli ve dostum Gökhan,bana nette bulduğu bu güzel ve fantastik-komik gazete küpürünü yollamış,lütfen bu küpürü Pazar ve Çarşamba günleri dışında herhangi bir gün kafi miktarda oynaştıktan sonra okuyun!

9 yorum:

ug skywalker dedi ki...

off bu nedir be abi? çok acaip

kerberos dedi ki...

öss'ye imam hatip lisesinde girdim, tuvaletin duvarında dini usullere göre nasıl çiş yapılır, nasıl zıçılır, başlarken ne okunur, sonlandırırken nasıl bir ruh halinde olunmalıdır vb. şeyler yazıyodu. sana söz alengir, bi gün o lisenin tuvaletine gizliden girip o yazıyı senin için araklıcam, maksat blog süslensin:)

seninde yüreğine sağlık alengir, şaka bi yana brat pitt'in biraz esmer haliyim ya sanki, ha?!:)))

alengir dedi ki...

ug skywalker:ya fena dimi youg skywalker!

kerberos:bak bütün okyucular şahit,istiyoruz senden o yazıları o zaman ve bence Brad Pitt senin sarışın halin:))

subgenius dedi ki...

adamlar gün bile vermiş, çarşamba gecesini niye tavsiye etmemişler o garip, tvde bişey mi var acaba! gündüz öğleden önce de acaipmiş, gece öğleden önce!

alengir dedi ki...

subgenius:ben araştırdım Çarşamba'ları Cnbc-e'de How I Met Your Mother'ı izliyolarmış,öğleden sonra konusuna gelince onu bulamadım ama araştırmalarım devam ediyor...

Bellamy. dedi ki...

perşembe sabahı lost düşüo ondan da olabilir ehehe

alengir dedi ki...

tabi ya Lost,zaten hacıların "Lost'a bulaşma oğlum kafayı yersin ehehe" demelerinden anlamalıydım:)

Başak İnal dedi ki...

losta başlamadan öncede abdest alıp niyet etmek gerek ekranda jack görüldüğündede abdest kaçmasın diye kıbleye dönüp semiallahülümenhamide diye bağırmak lazım. kdslgjkldsg

alengir dedi ki...

Sana daha önce de demiştim Jack yalan,varsa yoksa Sawyer hadi o da değilse Desmond!